بیمار مرگ مغزی جان 5 نفر را نجات داد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

دکتر مجید حمیدی گفت: اعضای بدن گیتی ظفری نوعروس ۱۹ ساله اهل روستای فیازمان نهاوند که در سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود در اقدام نوع دوستانه به پنج بیمار نیازمند اهدای عضو اهدا شد.

وی افزود: قلب، کبد، کلیه ها و پانکراس وی به بیماران نیازمند اهدا شد تا بار دیگر امید به زندگی و زنده بودن در زندگی این افراد جریان پیدا کند.

رییس هماهنگ کننده اهدای عضو استان همدان گفت: هر ساله بیماران زیادی در استان همدان در فهرست انتظار طولانی پیوند کلیه و سایر اعضای بدن، لحظه های بودن یا نبودن را سپری می کنند و از این جهت بیماران مرگ مغزی با اهدای عضو همیشه زنده خواهند بود.

حمیدی افزود: همه افراد باید به اهدای عضو به عنوان یک حرکت شایسته و نشانی از درایت و رشد معنوی در جامعه نگاه کنند زیرا پیوند اعضا حرکتی ایثارگرانه است که نشان از تفکر الهی و حس انسان دوستی در وجود اولیای دم دارد.

از ابتدای سال جاری تاکنون چهار مورد اهدای عضو از بیماران مرگ مغزی در همدان انجام شده است. (ایرنا)

دسته بندی:اخبار