تأمین 2 نفر از 700 معلم موردنیاز در آبادان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش گفت: با وجود کمبود ۷۰۰ نیروی آموزشی در شهرستان، در استخدامی جدید آموزش‌وپرورش تنها ۲ سهمیه به آبادان اختصاص داده شد.

علی خیرآبادی با تشریح مشکلات آموزشی شهرستان آبادان، اظهار کرد: کمبود ۷۰۰ معلم در این شهرستان به مدیرکل استان و وزارت آموزش‌وپرورش گزارش شده است اما در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امسال از مجموع سه هزار و ۵۰۰ نیروی جدید، سهم آموزش‌وپرورش تنها دو نفر و آن‌هم در مقطع متوسطه بود.

خیرآبادی درخصوص امکان جبران کمبود نیروی آموزشی از طریق تعریف ساعات اضافه‌کاری برای معلمان، خاطرنشان کرد: قانونی درخصوص پرداخت اضافه‌کار اجباری به معلمان وجود ندارد و معلمان با اختیار خود ساعات اضافه‌کاری را پر می‌کنند و بنا به هر دلیل اگر اضافه‌کار معلم پر نشود، اجباری برای تکمیل آن نیست.

وی ادامه‌داد: با تدابیر مسئولان، فرماندار ویژه، مدیر آموزش‌وپرورش و شهردار چوئبده، مشکلات کمبود نیروی آموزشی در چوئبده فع شده است و در حال حاضر کلاس‌های درس این شهرستان کمبود معلم ندارد.

اعطای ۶ هزار میز و نیمکت به مدارس آبادان

خیرآبادی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای رفع کمبود وسایل آموزشی شهرستان، از اعطای ۶ هزار میز تحریر و نیمکت از سوی سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد و افزود: سرانه تعمیرات و تجهیزات مدارس به محض افتتاح حساب بانکی توسط مدیر مدرسه واریز می‌شود و مدیران از این طریق می‌توانند کمبودها را تا حدودی برطرف کنند.