رزومه

آرمان چای لاغری

تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خوزستان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خوزستان امروز مقابل ساختمان این نهاد دولتی در اهواز تجمع کردند.
به گزارش ایلنا، جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری سال ۹۱ استان خوزستان امروز(سه شنبه ۱۳ مهر ماه) مقابل ساختمان این نهاد دولتی در اهواز تجمع کردند.
یکی از قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری اهواز به ایلنا گفت: بعد از گذشت حدود ۴سال از زمان بر گزاری آزمون استخدامی استانداری خوزستان، هنوز وضعیت اشتغال ۲۰۰ نفر از قبول شدگان این آزمون در استانداری اهواز مشخص نیست.
او در شریح جزئیات این خبر گفت: استانداری خوزستان در اسفند ماه سال ۹۱ آزمونی را برای اشتغال۲۰۰نفر بر گزار کرد که در ‌‌نهایت این ۲۰۰ نفر پس از طی مراحل مصاحبه و تکمیل مدارک ودریافت کد استخدامی در رشته مختلف جذب شدند.
او افزود: مسئولان استانداری خوزستان بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان، وعده دادند که طی چند ماه آینده در استانداری وفرمانداری های تابعه شاغل می شوند، اما بعد از گذشت چهار سال این وعده هنوز محقق نشده و هنوز این ۲۰۰ نفر که نیازمند شغل برای تامین معاش هستند، استخدام نشده‌اند.
او گفت: استانداری خوزستان برای جذب این تعداد نیروی انسانی همکاری ندارد و می گوید سازمان برنامه بودجه برای جذب این تعداد نیرو تامین اعتبار نکرده واین بلاتکلیفی کماکان ادامه خواهد داشت.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار