نیکان

تخصیص اعتبار اشتغالزایی به ۱۵ روستا در دزفول

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مدیر صندوق کارآفرینی امید دزفول از تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی با سود کم برای ایجاد اشتغال جوانان ۱۵ روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، لقمان داودی مدیر صندوق کارآفرینی امید دزفول گفت: صندوق کارآفرینی امید دزفول در اقدامی جهادی ارائه ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به کارآفرینان و جوانان بیکار ۱۵ روستای شهرستان را آغاز کرده است.

او بیان داشت: این تسهیلات تا نیمه بهمن ماه امسال واریز می‌شود و انتظار است بیش از ۵۰۰ شغل و کسب کار در جوامع روستایی و محلی شهرستان ایجاد، توسعه و تثبیت یابد.

داودی افزود: این تسهیلات به جوانان روستا‌های رزگه، پامنار، اسلام آباد (پای قلعه)، وحدت، باغچه‌بان و بازارگه بخش شهیون و روستا‌های سیف آباد، شاه آباد، شنگرعلیا، تعدادی از اهالی روستا‌های کهنک، شهید بهشتی و حسین کلولی بخش چغامیش و سردشت و کارآفرینان روستا‌های قلعه طوق و بن جعفر بخش مرکزی در حال واگذاری است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید دزفول تصریح کرد:  ایجاد کسب و کار‌های محلی و مورد نیاز مناطق روستایی همچنین تولیدات بومی شهرستان در این طرح مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به شیوع کرونا، برای هر روستا یک گروه مجازی تشکیل شده که به صورت مستقیم و آنلاین ابهامات و سوالات مردم روستا‌ها پاسخ داده شود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار