تداوم تعطیلی ها درپی هجوم همیشگی گرما

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، در این اطلاعیه آمده است: “با عنایت به تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در خصوص مدیریت مصرف بهینه برق ادارات،کاهش پیک باری شبکه برق و کاهش ساعات کاری ادارات در صورت پیش بینی ثبت دمای هوا بالای ۴۹ درجه و با توجه به پیش بینی هواشناسی استان در خصوص وقوع دمای بالای ۴۹ درجه در تعداد زیادی از شهرستان ها و به منظور کمک به مدیریت مصرف برق و کاهش پیک باری در شهرستانی های با دمای بالا،ساعت اتمام کار کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی و بانک های استان به جزمراکزعملیاتی، خدماتی،امدادی،بهداشتی، درمانی، بیمارستان ها و مراکز آتش نشانی در روز چهارشنبه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۳ اعلام می گردد.”

مصوبه کاهش ساعت اداری در روزهای گرم با دمای بالای ۴۹ درجه سانتی‌گراد در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی در استان خوزستان اجرا می‌شود و بدین ترتیب کلیه دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها امروز تا ساعت ۱۳ فعال هستند. دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله بیمارستان‌ها، اورژانس‌ها و آتش‌نشانی از این قاعده مستثنا خواهند بود.

روز گذشته (۱۱ مرداد ماه) و امروز نیز به دلیل دمای بالای ۴۹ درجه در استان، ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان در ساعت ۱۳ تعطیل شدند.

اخبار مرتبط