ترکیه احداث هتل در 10 شهر ایران از جمله اهواز را بررسی می کند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سرمایه گذار ترکیه ای قرار است در مدت ۲ ماه آینده، برای احداث ۱۰ هتل چهار و پنج ستاره در شهرهای مختلف ایران از جمله اهواز بررسی لازم را انجام دهد.

در نشست نمایندگان گروه هتل های ‘اینترکنتینانتال’ ترکیه با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،این شهرها تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، کرمان، بندرعباس، اهواز و یکی از شهرهای شمالی کشور عنوان شد.

گفتنی است سرمایه گذار ترکیه ای در این سرمایه گذاری از شرکای ایرانی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ایران استفاده خواهد کرد.

در ماه های گذشته گروه های مختلف سرمایه گذار از کشورهای آلمان و ترکیه برای سرمایه گذاری در صنعت هتلداری ایران اعلام آمادگی کرده اند که از این جمله می توان به انعقاد تفاهم نامه با گروه هتل های «اشتاینگن برگر» آلمان برای ساخت ۱۰ تا ۱۵ هتل چهار و پنج ستاره درهفت سال در ایران و تفاهم نامه با وزیر گردشگری ترکیه برای ساخت ۱۰ هتل چهار و پنج ستاره در ایران اشاره کرد.

مذاکره با سرمایه گذار بخش خصوصی ترکیه برای ساخت هتل در ایران سومین مورد از مذاکرات بین المللی برای ساخت هتل در ایران در امسال تاکنون به شمار می رود.

اخبار مرتبط