تشییع جنازه راننده 25 ساله فرمول یک

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

تشییع جنازه راننده ۲۵ ساله فرمول یک

راننده مشهور فرمول یک که جمعه گذشته پس از ۹ ماه کما درگذشت امروز به خاک سپرده شد.

شنبه گذشته ژولز بیانچی راننده فرانسوی رقابت های فرمول یک که در سوم آوگوست ۲۶ ساله می شد، سرانجام بعد از نه ماه دست از تلاش برای زنده ماندن کشید و دارفانی را وداع گفت. بیانچی که در پنجم اکتبر سال ۲۰۱۴ در رقابت های اتومبیل سواری فرمول یک جایزه بزرگ سوزاکای ژاپن در یک حادثه مرگبار از ناحیه سر دچار مصدومیتی بسیار سنگین شده بود، از آن زمان در وضعیت کما قرار داشت و امید به زنده ماندن او تنها به یک معجزه محدود شده بود. خانوداه بیانچی طی یک بیانیه ضمن تایید خبر لوئیز اعلام نمود:”ژولز تا انتها جنگید، همانطور که پیش از نیز در رقابت های مختلف جنگیده بود، اما امروز آخرین نبرد وی به پایان رسید. وی با رفتن خود درد و رنج بزرگ و غیر قابل توصیفی را برای ما باقی گذاشته است.”

به گزارش دیلی میل، مراسم تشییع جنازه این راننده مشهور فرمول یک امروز برگزار شد ، در حالی که مشاهیر فرمول یک همانند لوئیس همیلتون در این مراسم شرکت کرده بودند.

دسته بندی:اخبار