تصادف پیکان با کامیون حادثه آفرید + عکس

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

در پی تماس رانندگان خوروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری با کامیون ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۷:۴۳ عصر دیروز زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به سوی شرق به غرب جاده خاوران روبروی شهرک کاروان اعزام شدند.

احمد ربیع زاده، فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: پس از رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک دستگاه خودروی سواری پیکان که در لاین کندرو در حال حرکت بود به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی ولوو برخورد کرده است.

وی افزود: شدت برخورد هر دو خودرو با یکدیگر به حدی بود که راننده ۵۸ ساله خودرو سواری به نام(محمد ولی-ف) داخل آن محبوس و خودرو نیز دچار نشت بنزین شده بود.

این فرمانده آتش نشانی گفت: آتش نشانان بلافاصله ضمن کشیدن لوله آبدهی و قطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین، با رعایت نکات ایمنی مشغول عملیات شدند و راننده مصدوم را که از ناحیه صورت آسیب دیده بود به امدادگران اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

آتش نشانان پس از پاشیدن خاک روی بنزین های جاری شده در سطح خیابان و تخلیه باک خودرو، به عملیات خود پایان داد.

(پایگاه خبری ۱۲۵)

دسته بندی:اخبار