تصویب آیین‌نامه استخدام قهرمانان المپیک و پارالمپیک در دولت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

وزیر ورزش و جوانان از تصویب آیین‌نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در جلسه هیئت دولت خبر داد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در پایان جلسه امروز (یکشنبه) هیئت دولت از تصویب آیین‌نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک خبر داد و گفت: خوشبختانه در آستانه بازی‌های المپیک و پارالمپیک، در جلسه هیئت دولت که عصر امروز به ریاست حسن روحانی برگزار شد، این آیین‌نامه که پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان برای تأمین بیشتر قهرمانان کشور بود، به تصویب هیئت دولت تدبیر و امید رسید.
وی افزود: همه تلاش من و مدیران ورزش کشور آماده کردن شرایط بهتر برای موفقیت و کمتر شدن دغدغه‌های قهرمانان ایران است و خوشحالم که در کنار افزایش چشم‌گیر پاداش قهرمانان بازی‌های ریو، اهدای زمین و جوایز کمیته ملی المپیک امروز با همت دولت تدبیر و امید، آیین‌نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی بدون تشریفات و آزمون‌های استخدامی مهیا شده است و این خبری خوش برای آنها و خانواده بزرگ ورزش است.

اخبار مرتبط