تعیین جایزه برای سرشماری اینترنتی درخوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

،داوود آقایی، قائم مقام اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ خوزستان پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه هماهنگی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ گفت: مردم خوزستان همگام با سراسر کشور از گذشته تاکنون نشان داده اند که در همه سنگرها حضور بسیار فعال و چشمگیری داشتند، به ویژه مناطق روستایی که حتی از قبل شناسنامه به دست برای حضور مأمور آمارگیر بودند. نگرانی ما در مناطق روستایی و محروم کم است.

وی افزود: شاخص های زیادی را در دست داریم که اگر احیانا خطایی از کسی سرزده را نشان دهیم، بازشماری را به منظور گرفتن خطای احتمالی انجام می دهیم.

قائم مقام اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ خوزستان تصریح کرد: نقشه ها را از ۲ سال قبل تهیه و فایل جغرافیایی را کامل و تمام آبادی ها و سایر نقاط را کنترل کردیم.

آقایی گفت: اطلاعات مکان، خانوار، اقلام هویتی، وضع مهاجرت، سواد و تحصیل، فعالیت و زناشویی، باروری و اطلاعات مسکن را از خانوار پرسش می کنیم.

وی عنوان کرد: ۳۶ سوال مربوط به اطلاعات خانوار و چهار سوال مربوط به اطلاعات مسکن است. اقلام هویتی شامل نام، نام خانوادگی، تابعیت، شماره ملی اتباع، ثبت تاریخ تولد و سن، وضع اقامت و دین می شود.

آقایی با بیان اینکه آمار ذاتا با خطا همراه است، افزود: در این سرشماری امکان فراهم شده که خانوارها به صورت اینترنتی اطلاعات خود را وارد کنند و این باعث می شود که اگر آمارگیر به خانوار مراجعه نکردند آنها خودشان اطلاعات را ارائه داده باشند. هرچند خیلی کم پیش آمده که آمارگیرها درب خانه های مراجعه نکنند.

قائم مقام اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ خوزستان اضافه کرد: یک هزار جایزه یک میلیون تومانی برای خانوارهایی که اطلاعات را به صورت اینترنتی اعلام می کنند، در نظر گرفته شده است.
وی در پایان افزود: مأموران ملبس به لباس سرشماری طوسی رنگ هستند و حتما باید کارت هولوگرام دار و تبلت داشته باشند.

اخبار مرتبط