تعیین نحوه برگزاری آزمون استخدامی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در رابطه با چگونگی برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، گفت: سازمان سنجش آموزش کشور فقط مجری برگزاری آزمون است و هرچه تصمیم‌گیری شود اجرا می‌کند.
عبدالحسین فریدون مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در رابطه با برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی که به دستور رئیس جمهور متوقف شده است، گفت: وزارت علوم و سازمان سنجش فقط مجری برگزاری آزمون‌ استخدامی است و تصمیم‌گیری پیرامون نحوه برگزاری برعهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.
وی افزود: سازمان سنجش ثبت‌نام داوطلبان را انجام می‌دهد و مسائل اجرایی برگزاری آزمون را برعهده دارد ولی تصمیم‌گیری پیرامون برگزاری یا عدم برگزاری آزمون و زمان برگزاری برعهده سازمان سنجش نیست.
به گزارش فارس، در حالیکه ثبت‌نام داوطلبان برای برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی انجام شده بود و قرار بود آزمون در روز ۱۹ مردادماه برگزار شود، رئیس جمهور دستور داد که تا هنگام اطمینان از تأمین حقوق زنان در فرصت‌های شغلی، آزمون سراسری استخدامی به تعویق بیفتد و سهمیه‌های جنسیتی در راستای رعایت عدالت اصلاح شود.

اخبار مرتبط