تغییر تاریخ امتحانات خردادماه مدارس خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان از تغییر تاریخ برگزاری امتحانات نهایی پایه سوم متوسطه در استان خبر داد.

محمدعلی مریدی در خصوص علت تغییر تاریخ امتحانات خرداد، اظهار‌کرد: مرکز سنجش وزارت آموزش‌و‌پرورش پیش از این برنامه شروع امتحانات نهایی را در استان‌ها از اول خردادماه اعلام کرده بود اما در برنامه جدید زمان آغاز امتحانات در شاخه نظری به دلیل تداخل روزهای پایانی امتحانات با ایام ماه مبارک رمضان، به ۲۵ اردیبهشت تغییر کرده است.

وی با بیان این‌که تاریخ پایان امتحانات نیز ۱۸ خرداد خواهد بود، گفت: برنامه امتحانات دوره ‌پیش‌دانشگاهی و شاخه فنی وحرفه‌ای به همان صورت برگزار خواهد شد.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان افزود: امتحانات دروس نهایی مقطع پیش‌دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای از اول خردادماه آغاز خواهد شد؛ شروع امتحانات داخلی سایر مقاطع نیز از ۲۰ اردیبهشت‌ماه خواهد بود.

اخبار مرتبط