تغییر زمان ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به علت تداخل با اعلام نتایج کنکور،
تغییر زمان ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان با بیان این‌که زمان ثبت‌نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای حضوری و نیمه‌حضوری سال تحصیلی ۹۵-۹۴ این دانشگاه که پیش از این ۲۶ تا ۳۰ تیرماه اعلام شده بود، به علت تداخل زمانی با اعلام نتایج کنکور سراسری و پیش‌بینی ترافیک بالای سایت سازمان سنجش تغییر کرده‌است، گفت: زمان ثبت‌نام این دوره‌ها، تا نیمه نخست مردادماه و پس از انتخاب رشته کنکور سراسری، اعلام خواهد شد.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: با توجه به این‌که مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری تا ۱۰ مردادماه اعلام شده‌است، به احتمال زیاد ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از این تاریخ آغاز می‌شود اما هنوز زمان دقیق آن اعلام نشده‌است.

وی با بیان این‌که پذیرش دوره‌های کاردانی این دانشگاه بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی متقاضیان انجام می‌شود، از راه‌اندازی بیش از ۱۰۰ رشته جدید کاردانی و کارشناسی در ۳۲ مرکز آموزش علمی کاربردی استان و افزایش ظرفیت پذیرش امسال خبرداد و افزود: در حال حاضر بیش از ۲۶ هزار دانشجو در مراکز مختلف علمی کاربردی سطح استان مشغول به تحصیل هستند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان با اشاره به ثبت‌نام این دوره‌ها به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش، خاطرنشان کرد: در پذیرش امسال ظرفیت‌های مناسبی به کدرشته‌ها در هر مرکز آموزش علمی کاربردی استان اختصاص یافته‌است؛ همچنین ثبت‌نام براساس نیاز دستگاههای اجرایی خواهد بود.

دسته بندی:اخبار