رزومه

آرمان

تقویم آزمون‌های نیمه دوم سال جاری وزارت بهداشت

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

 

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت(MHLE) نخستین آزمون تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در نیمه دوم سال جاری است که ۱۳ مهر برگزار می‌شود و پس از آن ۱۱ آزمون دیگر وزارت بهداشت در ماه‌های آینده سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، با فرا رسیدن مهر ماه تکاپوی دانشجویان در محیط‌های دانشگاهی کشور از سر گرفته شده و هنوز سال تحصیلی شروع نشده، بسیاری از دانشجویان خود را مهیای آزمون‌های آموزشی می‌کنند.

برگزاری ۲۰ آزمون در نیمه نخست سال

نگاهی به تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال جاری نشان می‌دهد که از مجموع ۳۲ آزمون، تعداد ۲۰ آزمون در نیمه نخست سال برگزار شده است و ۱۲ آزمون نیز در ماه‌های باقی‌ مانده سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

با اعلام نتایج دو آزمون بزرگ کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی علوم پزشکی، دانشگاه‌ها و دانشجویان علوم پزشکی خود را برای ۱۲ آزمون باقی مانده در سال جاری آماده می‌کنند که در این میان سهم آزمون زبان انگلیسی با سه بار برگزاری در ماه‌های مهر، دی و بهمن بیش از سایر آزمون‌هاست.

آغاز آزمون های نیمه دوم سال ۹۶ با زبان انگلیسی

دانشجویان علوم پزشکی همان‌گونه که نیمه نخست سال جاری را با آزمون زبان‌انگلیسی عمومی وزارت بهداشت(MHLE) آغاز کردند، نیمه دوم امسال را نیز چنین خواهند کرد و داوطلبان این آزمون در تاریخ ۱۳ مهر مهیای دوره چهل و دوم این آزمون می‌شوند.

برگزاری ۹ آزمون در سه ماه

به گزارش مفدا،‌ آبان، آذر و بهمن سال جاری هر کدام با میزبانی سه آزمون علوم پزشکی ماه‌های حساسی برای دانشجویان علوم پزشکی هستند ضمن آنکه در هر کدام از ماه‌های مهر، دی و اسفند نیز تنها یک آزمون برگزار می‌شود.

تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در نیمه دوم سال جاری

تقویم آزمون‌های نیمه دوم سال جاری وزارت بهداشت

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار