تمامی رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد مجوز دارند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد با تاکید بر این که تمامی رشته‌های پزشکی این دانشگاه دارای مجوز هستند، گفت: خوشبختانه بر اساس اعتماد و ارتباط خوبی که بین دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت برقرار شده است تمامی رشته‌های علوم پزشکی این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفتند و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.
به گزارش ایسنا، دکترابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد در نشست خبری که امروز به مناسبت “جشنواره لقمان” برگزار شد، با تاکید بر تایید مجوز تمامی رشته‌های این دانشگاه اظهار کرد: تمامی رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی که سال گذشته از وزارت علوم مجوز گرفته‌اند برای تمامی دوران تحصیل بدون مشکل هستند و رشته‌های علوم پزشکی سراسر کشور نیز همانند رشته‌های دانشگاه آزاد تایید شده و از سوی وزارت بهداشت هیچ مشکلی در خصوص اعتبار این رشته‌ها وجود ندارد.
وی در ادامه تعامل دانشگاه آزاد با وزارت بهداشت را بسیار خوب ومثبت ارزیابی کرده و افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر ارتباط بسیار خوبی بین دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت ایجاد شده و دانشگاه آزاد توانسته با راهکارهایی نظیر جذب اعضای هیئت علمی، ارتقاء کیفیت آموزش و غیره رابطه خود با وزارت بهداشت را به یک رابطه حسنه بر اساس اعتماد متقابل و قوی تبدیل کند.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد ارتقاء کمی و کیفی آموزش را از مهمترین اهداف این دانشگاه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه ما توانستیم در سه سال اخیر کیفیت آموزش را در کنار کمیت با یکدیگر ارتقاء دهیم به طوری که در دوره کارشناسی ارشد، رشته‌های زیادی در دانشگاه راه‌اندازی شده وبسیاری از رشته‌ها که در سال ۹۲ مجوز فعالیت نداشتند در حال حاضر در مقاطع ارشد وph.d دانشجو جذب می‌کنند.

برچسب ها :