رزومه

آرمان

تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام جشنواره دانشجوی نمونه

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام جشنواره دانشجوی نمونه تا ۱۸ بهمن‌ماه خبر داد.

دکتر ابوالحسن ریاضی اظهار کرد: با توجه به درخواست رؤسا، معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشجویان، زمان ثبت‌نام جشنواره دانشجوی نمونه تا تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه تمدید شد. دانشجویان می‌توانند در زمان باقی مانده با مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir و بارگذاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و گواهی فعالیت‌های فرهنگی نسبت به ثبت‌نام در این جشنواره اقدام کنند.

وی با تاکید بر این‌که مهلت در نظر گرفته‌شده تمدید نمی‌شود، در مورد آمار ثبت‌نام‌کنندگان گفت: تاکنون ۵۲۰۰ نفر نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در ادامه در مورد شرط آزمون زبان برای شرکت در این جشنواره برای دانشجویان مقطع دکترای تخصصی(PhD) توضیح داد: شرط آزمون زبان برای این‌دسته از دانشجویان هنوز الزامی و پابرجا است، اما استثنائا در این دوره از جشنواره در کنار مدارک آزمون‌های زبان معتبر مندرج در آیین‌نامه جشنواره دانشجوی نمونه مثل TOEFL، IELTS، MSRT و MHLEگواهی آزمون زبان دانشگاه‌های سطح یک نیز قابل‌قبول است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار