تمدید مهلت انتخاب رشته‌های بدون آزمون کنکور

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون کنکور ۹۴ تا ساعت ۲۴ چهارشنبه، ۱۳ آبان‌ماه خبر داد.

حسین توکلی گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۹۴ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی هستند که گزینش و پذیرش در آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است، مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ چهارشنبه، ۱۳ آبان‌ماه تمدید شد.

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در این رابطه و برخی از اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته از امروز عصر، روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. داوطلبان ضرورت دارد پس از مطالعه دفترچه راهنما، درصورت واجد شرایط بودن با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درمورد آمار انتخاب رشته کنندگان اظهار کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز، پنجشنبه هفتم آبان ماه،۲۷ هزار و ۴۲۵ داوطلب نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌‌اند.