تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد آزاد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه تا ساعت ۲۴ روز ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

دکتر دانشیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال داوطلبان از ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی زمان ثبت‌نام در این آزمون تا پایان روز ۱۵ بهمن‌ماه تمدید شد.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین به تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره‌های دکتری تخصصی پژوهش‌محور و دکتری تخصصی بدون آزمون تا تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه اشاره کرد و گفت: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ ۶ تا ۸ خرداد‌ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر دانشیان در خصوص آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد نیز خاطرنشان کرد: ثبت‌نام این آزمون روز ۱۶ دی‌ماه پایان یافته است در روز ۹ بهمن‌ماه برگزار می‌شود؛ همچنین کارت‌های ورود به جلسه آن نیز از ۶ تا ۸ بهمن ۱۳۹۴ توزیع خواهد شد و رفع نقص احتمالی صورت خواهد گرفت.