رزومه

آرمان

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۳ خرداد ماه خبر داد.
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام خبر فوق اظهار کرد: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تا کنون برای ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ اقدام نکرده‌اند مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه تمدید شد.
وی افزود: تا ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۶۵ هزار و ۲۱۴ داوطلب در آزمون مذکور ثبت‌نام نمودند و به داوطلبانی که تا کنون برای ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ ثبت‌نام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: اطلاعیه‌ای در رابطه با تمدید مهلت ثبت‌نام، اطلاعات دفترچه راهنما و کد رشته محل‌های جدید در مورد آزمون کاردانی به کارشناسی روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد که به کلیه داوطلبان توصیه می‌شود قبل از ثبت‌نام نسبت به مطالعه این اطلاعیه‌ اقدام نمایند.
توکلی از امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده‌اند خبر داد و گفت: اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند نیز روی سایت قرار دارد و داوطلبان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه‌ منتشره نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار