تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های فناوری و کارشناسی علمی‌کاربردی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهر ۹۴ دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه خبر داد.

حسین توکلی گفت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۹۴ دانشگاه جامع علمی کاربردی که از روز شنبه ۷ شهریورماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org‌ آغاز شده بود با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده، ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۴ شهریور پایان می‌پذیرد.

وی در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: تا هشت صبح امروز شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۰۲ هزار و ۸۵۲ داوطلب برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: به کلیه داوطلبانی که تا کنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در زمان باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه‌های مربوط مخصوصا اطلاعیه‌ای که فردا(یکشنبه) روی سایت قرار می‌گیرد و مربوط به ظرفیت‌های جدید است، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.