تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بدون آزمون این دانشگاه تا روز چهارشنبه، ۱۷ شهریورماه تمدید شد.

دکتر حاتمی گفت: با توجه به استقبال داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و همچنین اعلام کد رشته محل‌های جدید، مهلت ثبت‌نام برای دوره‌های بدون آزمون کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۱۷ شهریورماه تمدید شد.

وی افزود: باتوجه به اصلاحات دفترچه دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی، داوطلبان می‌توانند تا روز ۱۷ شهریور ماه نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره‌ها اقدام کنند.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: متقاضیان باید براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچـه راهنمـای این دوره و همچنـین توضـیحات مربـوط بـه اصـلاحات و کد رشته محل‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حاتمی تاکید کرد: باتوجه به اینکه برخی کدرشته محل‌های جدید در قالب اصلاحات به دفترچه راهنمای این آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور افزوده شده است بنابراین داوطلبانی که تاکنون نیز اقدام به ثبت‌نام و انتخاب رشته کرده‌اند می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا روز چهارشنبه، ۱۷ شهریورماه اقدام کنند.

وی گفت: بنابراین داوطلبانی که پس از ثبت‌نام کد رهگیری ۱۶ رقمی دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود نیز اقدام کنند.

اخبار مرتبط