نیکان

تمدید مهلت ثبت‌نام وام دانشجویی در دانشگاه چمران اهواز

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام وام دانشجویی تا ۱۵ دی، گفت: وام بیش از ۴۰۰ دانشجو در مرحله پرداخت قرار دارد و تا روزهای آینده واریز می‌شود.

حسن شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تمدید یک ماهه مهلت ثبت‌نام وام دانشجویی، اظهار کرد: پیش از این مهلت ثبت‌نام در وام‌های دانشجویی تا ۱۵ آذر بود، اما اکنون یک ماه و تا ۱۵ دی‌ماه این مهلت تمدید شد.

وی افزود: در گذشته ۲۴ نوع وام وجود داشت که اکنون در وام تحصیلی، وام ضروری، وام شهریه، وام ودیعه مسکن و دو نوع وام ویژه دکتری ادغام شده‌اند. دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توانند به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی https://bp.swf.ir مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.

مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: وام بیش از ۴۰۰ دانشجو در مرحله پرداخت قرار دارد و تا روزهای آینده واریز می‌شود. معمولا هر ۱۰ تا ۱۵ روز اسامی دانشجویانی که تقاضای وام کرده‌اند و مدارک آن‌ها کامل است، برای پرداخت وام ثبت می‌شود و منتظر نمی‌مانیم تا همه دانشجویان ثبت‌نام کنند و پس از آن وام همه را همزمان واریز کنیم. هر دانشجویی که سریع‌تر اقدام کند، زودتر وام خود را دریافت می‌کند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار