تمدید مهلت ثبت درخواست میهمانی و انتقال دانشجویان/ نتایج درخواستها 25 دی اعلام می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متقاضیان نقل و انتقال و مهمانی نیسمال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه آزاد باید درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال این دانشگاه با نام «منادا» ثبت کنند.

وی با توجه به تمدید مهلت ثبت درخواست میهمانی و انتقال دانشجویان ادامه داد: از آنجا که در بازه زمانی ۲۰ آذر تا ۵ دی ماه ۹۵ برخی از دانشجویان به دلیل بروز اختلال در سامانه منادا نتوانستند درخواست خود را ثبت کنند، این مهلت تمدید شد.

مدیرکل امور دانشجویی اظهار داشت: مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ دی ماه ادامه دارد و نتیجه آن ۲۵ دی ماه از طریق همان سایت منادا به اطلاع درخواست کنندگان می رسد.

گفتنی است، سامانه منادا به گونه ای طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو به واحدهای مبدا و مقصد نبوده و در صورت موافقت با درخواست، دانشجو به طور مستقیم می تواند به واحد مورد نظر مراجعه کند. همچنین متقاضیان باید درنظر داشته باشند که درخواست انتقال تنها برای پذیرفته ‌شدگان با آزمون و ثبت درخواست میهمانی برای دانشجویان بدون آزمون امکان پذیر است.