رزومه

آرمان

تناسب رشته‌های تحصیلی با بازار کار اولویت نخست دانشگاه پیام نور است

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

تناسب رشته‌های تحصیلی با بازار کار اولویت نخست دانشگاه پیام نور است

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور به فعالیت ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی سطح دانشگاه‌های پیام نور کشور اشاره کرد و گفت: توسعه تحصیلات تکمیلی در برنامه دانشگاه پیام‌نور قرار دارد این در حالی‌است که تناسب رشته‌های تحصیلی با بازارکار اولویت نخست این دانشگاه است.

به گزارش ایسنا، دکتر ابوالفضل فراهانی در آیین افتتاحیه پردیس دانشگاه پیام‌نور مرکز خرم‌آباد بیان کرد: روز دانشجو باعث شده است که دانشجویان ملقب به عناوین بزرگی از زبان بزرگان کشور شوند این درحالی است که بزرگان کشور دانشجویان را ذهن و فکر جامعه معرفی کردند به‌طوری‌که شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی فرموده است که «دانشجو موذن جامعه است».

وی با بیان این‌که در دانشگاه‌ها باید بتوانیم دانشجویان انسانی و علمی به جامعه عرضه کنیم، به دهه سوم خدمت دانشگاه پیام‌نور کشور اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام‌نور با سبک خاصی از پذیرش دانشجو، مقوله غیر قابل دسترس آموزش عالی را در اختیار همگان قرار داده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور کشور به بهره‌مندی این دانشگاه از ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی اشاره و با بیان این‌که بخش قابل توجهی از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور چهره‌های علمی قابل قبول علمی در سطح ملی و بین‌المللی هستند، گفت: در خصوص تولید محتوای درسی دانشگاه پیام‌نور بیش‌از ۲۶۰۰ کتاب را با استانداردهای بالا تولید کرده است.

وی با بیان این‌که ۷۲۰۰ تولید محتوای درسی اعم‌از نوشتاری و الکترونیکی در اختیار دانشجویان این دانشگاه است به توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور اشاره و عنوان کرد: ایجاد دوره های مشترک دانشگاه پیام‌نور با دانشگاه‌های معتبر جهان مانند استرالیا و اروپا در برنامه کاری این دانشگاه قرار دارد.

دکتر فراهانی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه رشته‌های تحصیلی مورد نیاز جامعه و تناسب رشته های تحصیلی با بازارکار اولویت نخست دانشگاه پیام نور کشور است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار