توزیع کارت آزمون استخدام پیمانی آموزش‌وپرورش از سه‌شنبه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش سال ۹۴ در روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه خبر داد.

حسین توکلی اظهار کرد: آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش سال ۹۴،‌ صبح جمعه ۲۷ شهریور ماه در ۶۲ شهرستان به شرح مندرج در جدول شماره یک اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور که از امروز روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، برگزار می‌شود.

وی در مورد زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون گفت: کارت شرکت در این آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه‌شنبه ۲۴ شهریورماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. کلیه داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون باید در تاریخ تعیین‌شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای یا اطلاعات ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون یک نسخه پرینت گرفته و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده روی کارت به حوزه مربوطه مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: همراه داشتن پرینت کارت و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار برای حضور در جلسه الزامی است.

توکلی در ادامه در مورد فرایند برگزاری آزمون توضیح داد: فرایند برگزاری آزمون از هشت و نیم صبح روز جمعه آغاز می‌شود و درهای ورودی حوزه‌های امتحانی راس ساعت ۸ صبح بسته می‌شوند لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای حوزه در محل برگزاری آزمون حضور یابند.