توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته جمعه ۲۲ مرداد برگزار می شود.

حسین توکلی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود:‌ داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای این آزمون به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه اطلاعیه جدید سازمان سنجش درباره کد رشته محل های جدید و اصلاحات آن در این سایت اینترنتی منتشر شده است گفت: در این آزمون ۱۰۲ هزار و ۸۱۸ داوطلب نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۵۳۸ زن و ۶۱ هزار و ۲۸۰ نفر مرد هستند.

توکلی افزود: ۱۳ هزار و ۲۳۷ داوطلب در این آزمون متقاضی شرکت در یکی از رشته های بدون آزمون و ۸۹ هزار و۵۸۱ داوطلب متقاضی شرکت در رشته های با آزمون هستند.

وی گفت: آزمون رشته های با آزمون صبح جمعه ۲۲ مرداد در ۷۳ شهرستان برگزار می شود.

توکلی افزود:‌ ظرفیت پذیرش در این آزمون ۲۳۶ هزار و ۷۵۱ نفر است که ۶۷ هزار و ۵۱۵ نفر در دوره های بدون آزمون و ۱۶۹ هزار و ۲۳۶ نفر در دوره های با آزمون پذیرش می شوند.

آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت و برگ راهنمای آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی برای دوره های با آزمون و بدون آزمون نیز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: کارت و برگ راهنمای داوطلبان از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org توزیع می شود.

حسین توکلی افزود: اطلاعیه جدید سازمان سنجش درباره کد رشته محل های جدید و اصلاحات آن در این سایت اینترنتی منتشر شده است.

وی گفت: ۲۱۹۶۳۶ داوطلب در این آزمون نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۸۹۵۱۶ نفر زن و ۱۳۰۱۲۰ نفر مرد هستند.

توکلی افزود: ۴۸۱۴۵ داوطلب در این آزمون متقاضی شرکت در یکی از کدرشته های بدون آزمون و ۱۷۱۴۹۱ داوطلب نیز متقاضی شرکت در یکی از کدرشته های با آزمون شده اند.

وی گفت: آزمون رشته های با آزمون صبح جمعه ۲۲ مرداد در ۱۷۳ شهرستان برگزار می شود.

توکلی افزود: ظرفیت پذیرش در این آزمون ۲۹۴۸۳۹ نفر است که از این تعداد ۱۰۷۵۸۹ ظرفیت برای رشته های بدون آزمون و ۱۸۷۲۵۰ ظرفیت نیز برای رشته های با آزمون است.

اخبار مرتبط