نیکان استخدام چهار کارمند خانم

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌ سنجش مهارت از فردا

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌ سنجش مهارت از فردا

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلا کرد: کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت از فردا دهم دی ماه جاری توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، توزیع کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون‌های سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و… در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸ صبح فردا دوشنبه، ۱۰ دی آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۱۲ دی ماه سال جاری ادامه می‌یابد.

هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و… و هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۷پایان دوره کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود.

حسن کشاورز جوبنه، مدیرکل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: ۸۸ هزار و ۱۸۸نفر در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال ۱۳۹۷ در یک هزار و ۳۵۰ استاندارد آموزشی ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۹ هزار و ۵۸۴ نفر مرد و ۲۸ هزار و ۶۰۴ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

وی افزود: ۲۱ هزار و ۴۱۹ نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان در ۴۷ استاندارد آموزشی که در مورخ چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام کرده اند.

کشاورز ادامه داد: ۵ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی، فرش و نان و …در ۹۶ استاندارد آموزشی که در چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود، ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۲۱ نفر مرد و ۴ هزار و ۷۷۹ نفر زن هستند.

مدیرکل سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: مرحله کتبی هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال ۱۳۹۷ در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) در ۱۴۵ استاندارد آموزشی و همچنین هفتمین مرحله آزمون هماهنگ پایان دوره کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای دو بخش دولتی و خصوصی در سال جاری در یک هزار و ۲۰۵ استاندارد آموزشی به طور همزمان روز جمعه، چهاردهم دی ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

وی در خصوص مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از دهم تا دوازدهم دی ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
کشاورز افزود: همچنین متقاضیان شرکت در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام کرده اند، از دهم تا دوازدهم دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

درصورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار