توضیح رئیس دانشگاه رامین خوزستان درباره زمان برگزاری امتحانات لغوشده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با اشاره به لغو امتحانات این دانشگاه در روز سه‌شنبه ۲۱ دی‌ماه، از برگزاری امتحانات لغوشده یک یا ۲ روز پس از پایان امتحانات خبر داد.

دکتر سیدعطاءاله سیادت با بیان اینکه با توجه به اعلام سه روز عزای عمومی در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و اطلاعیه هیأت دولت مبنی بر تعطیلی روز سه‌شنبه ۲۱ دی‌ماه، کلیه امتحانات دانشجویان در این روز لغو خواهد شد، اظهار کرد: پس از بررسی تعداد امتحانات لغو‌شده توسط معاونت آموزشی زمان جدید برگزاری این امتحانات اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه پیش از این تاریخ پایان امتحانات نیم‌سال در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه تعیین شده بود، گفت: به احتمال زیاد زمان جدید برگزاری امتحانات لغو‌شده، روز پنج‌شنبه ۳۰ دی یا شنبه دوم بهمن‌ماه خواهد بود.

رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان خاطرنشان کرد: زمان آغاز نیم‌سال دوم نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی ۹ بهمن‌ماه است و تغییری نمی‌کند.

اخبار مرتبط