تکمیل ظرفیت دوره ارشد ناپیوسته اعلام شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل و کدرشته محل های جدید دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبرداد.

حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: داوطلبان از روز یکشنبه ۱۲ مهر تا پنجشنبه ۱۶ مهرمی توانند با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای تکمیل برگه اینترنتی انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند و درجلسه آزمون حاضر بودند، می توانند درصورت واجد شرایط بودن حداکثر ۲۰ کد رشته محل را از کد رشته محل های امتحانی انتخاب و در برگه انتخاب رشته ثبت کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهارداشت: همچنین داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی به جز رشته های دارای شرایط خاص و بورسیه ها قرارگرفته اند در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در کدرشته محل های انتخابی قبولی قبلی آنها لغو می شود.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته محل های دارای شرایط خاص و بورسیه پذیرفته شده باشند در این مرحله حق انتخاب رشته نخواهند داشت.