ثبت‌نام حضوری ورودی‌های جدید ارشد دانشگاه علوم دریایی خرمشهر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

دکتر کمال قانعی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان این‌که امسال ۱۲۱ دانشجو از طریق آزمون کارشناسی ‌ارشد در دانشگاه پذیرفته شده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ دانشجوی واجد شرایط برای پذیرش بدون آزمون در دوره‌های کارشناسی ‌ارشد نیز درخواست خود را به دانشگاه ارائه داده‌اند که نتیجه پذیرش آن‌ها ۲ یا سه هفته آینده اعلام خواهد شد.

وی افزود: امسال ثبت‌نام اینترنتی برای پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه وجود ندارد و کلیه ثبت‌نام‌ها به‌صورت حضوری و از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در دانشگاه انجام می‌شود؛ پذیرفته‌شدگان باید در هنگام مراجعه به دانشگاه اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت این دوره را ارائه دهند.

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تصریح کرد: اگر به هر دلیل دانشجویی نتواند در بازه زمانی اعلام‌شده ثبت‌نام کند، امکان ثبت‌نام با تأخیر تا یک روز پس از اتمام این مهلت وجود خواهد داشت.

اخبار مرتبط