ثبت‌نام در 21 رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون در دانشگاه پیام‌ نور شادگان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه پیام‌نور شادگان خبر داد:
ثبت‌نام در ۲۱ رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون در دانشگاه پیام‌ نور شادگان
رئیس دانشگاه پیام نور شادگان از آغاز ثبت‌نام در ۲۱ رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون در این دانشگاه خبر داد.

کامیار کاظمی امروز اظهار کرد: ثبت‌نام در ۲۱ رشته مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام‌ نور این شهرستان از پنجم ۱۰ مردادماه امسال انجام می‌شود.

وی افزود: پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت همزمان با کنکور سراسری و بدون آزمون صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور شادگان تصریح کرد: در پذیرش بدون آزمون، داوطلب بدون اینکه کنکور داده باشد می‌تواند دفترچه انتخاب رشته را از سایت سنجش دریافت و بر اساس سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای پیام نور انتخاب رشته کند و نهایتاً بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دانشجو انجام می‌شود.

کاظمی ادامه داد: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است، بنابراین فارغ‌التحصیلان پس از اتمام تحصیلات، مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات می‌گیرند.

وی در پایان گفت: تحصیل در دانشگاه پیام نور مزایای زیادی دارد که می‌توان نخستین مزیت آن را تحصیل ارزان برای خانواده‌های کم‌بضاعت و کم درآمد عنوان کرد و از دیگر مزیت‌های تحصیل در این دانشگاه می‌توان به وجود مراکز و واحدهای فراوان در تمام نقاط کشور و استان خوزستان و امکان حمایت از دانشجویان از طریق نهادهای حمایتی و خیرین اشاره کرد.

دسته بندی:اخبار