ثبت‌نام مجدد تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از فردا

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ثبت‌نام مجدد تکمیل ظرفیت آزمون سراسری خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا، یک‌شنبه ۲۳ تا چهارشنبه ۲۶ آبان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام تکمیل ظرفیت این آزمون اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی اعلام‌شده، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام ظرفیت پذیرش دانشجو در کدرشته‌محل‌های جدید، همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌محل‌های تحصیلی آزمون سراسری ۹۵ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از فردا (یک‌شنبه) ۲۳ آبان‌ماه جاری بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد؛ این اطلاعیه در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۲۴ آبان جاری نیز منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تصریح کرد: داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند از فردا یکشنبه ۲۳ تا چهارشنبه ۲۶ آبان‌ جاری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور در صورت واجد شرایط بودن نسبت به انتخاب‌رشته اقدام کنند.

اخبار مرتبط