ثبت‌نام کاردانی علمی کاربردی آغاز شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ثبت‌نام کاردانی علمی کاربردی آغاز شد
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی این دانشگاه از امروز، هفتم مردادماه خبرداد و گفت: براساس تقویم آموزشی، ثبت‌نام دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز آغاز شده و تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد.

دکتر محمدعلی اخباری ضمن اعلام این خبر، با تاکید بر این‌که داوطلبان فقط در مهلت تعیین شده می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، افزود: متقاضیان باید در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند و توجه داشته باشند غیر از زمان تعیین شده، زمان دیگری برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی دانشگاه اعلام نخواهد شد.

وی در مورد ظرفیت پذیرش دانشجو و زمان اعلام نتایج نهایی اظهار کرد: ظرفیت پذیرش هر رشته در دفترچه‌ای که روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت اعلام شده‌است؛ باید گفت محدودیتی در پذیرش وجود ندارد و هر فردی که برای ثبت‌نام اقدام کند پذیرش خواهد شد.

ارائه ۱۱۸۳ کدرشته جدید

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه در مورد کدرشته‌های این دانشگاه توضیح داد: طبق آخرین مصوبه شورای گسترش ۹۵۹۸ کدرشته محل توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه می‌شود که از این تعداد ۶۱۴۴ کدرشته در مقطع کاردانی و ۳۴۵۴ کدرشته برای مقطع کارشناسی است. از میان این رشته ها ۱۱۸۳ کدرشته جدید براساس نیاز روز بازار ایجاد شده‌است و مهرماه سال جاری برای اولین بار ارائه می‌شود.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط