نیکان

ثبت نام دانشجویان جدید دانشگاه پیام نور با ۵۰ درصد شهریه

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان جدید الورود این دانشگاه تنها با پرداخت ۵۰ درصد شهریه می‌توانند ثبت نام و انتخاب واحد کنند.
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره میزان شهریه ترم جدید دانشجویان پیام نور گفت: شهریه دانشگاه پیام نور بسیار معتدل است؛ زیرا هدف دانشگاه ما این است که آموزش را در سراسر کشور، نه در قسمت‌های خاص داشته باشیم.

او ادامه داد: شهریه ثابت هر ترم با توجه به اینکه دانشجو در چه منطقه‌ای است حدود ۲۰۰ هزار تومان است. برای دانشجویان جدید الورود هم اعلام کردیم که آن‌ها می‌توانند با پرداخت ۵۰ درصد این شهریه ثبت نام و انتخاب واحد را انجام دهند و سپس با تسهیلاتی که از بانک‌های مختلف به دانشجویان پیام نور داده می‌شود هزینه تحصیل خود را پرداخت کنند و از تحصیل بازنمانند.

مهمان شدن دانشجویان پیام نور در ترم تحصیلی پیش رو رایگان است
رئیس دانشگاه پیام نور درباره شرایط مهمان شدن دانشجویان در ترم جدید نیز گفت: تسهیلاتی را در نظر گرفته ایم تا دانشجویانی که تصمیم گرفته اند در نیمسال آینده در دانشگاه دیگری مهمان شوند به صورت رایگان بتوانند این فرآیند را انجام دهند. دانشجویان فقط با یک درخواست و پر کردن فرم می‌توانند در واحد‌های دیگر مهمان شوند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار