رزومه

آرمان

ثبت نام دومین آزمون اعضا جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

دسته ها: استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد مهلت ثبت نام در دومين آزمون ورودي انتخاب اعضاي جامعه مشاوران رسمي مالياتي ايران سال ۱۳۹۶

پيرو اطلاعيه مورخ ۹۶/۱۱/۱۰ بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در دومين آزمون ورودي انتخاب اعضاي جامعه مشاوران رسمي مالياتي ايران در سال ۱۳۹۶ مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (۹۶/۱۱/۱۶) براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه متقاضيان بتوانند تا روز جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۲۰ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق اطلاعيه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.


هیأت تشخيص صلاحيت مشاوران رسمي مالياتي ایران به استناد ماده (۲۷) اساسنامه موضوع مصوبه شماره ۱۲۰۶۲/ت۴۲۹۳۹ هـ مورخه ۹۱/۰۱/۲۸ هیئت محترم وزیران، درصدد برگزاری دومین آزمون ورودی انتخاب اعضاء جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می باشد.

لذا بدین وسیله از افرادی که واجد شرایط مندرج در ماده (۲۸) اساسنامه جامعه مذکور بشرح زیر می‌باشند، جهت شرکت در آزمون دعوت به عمل می‌آورد. ثبت‌نام در اين آزمون، منحصراً به‌ صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:www.sanjesh.org از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۰ آغاز و در روز دو‌شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۶ پایان مي‌پذيرد. كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط عضویت (در صورت دارا بودن شرایط) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

شرایط عمومي:

۱- دارا بودن تابعیت ایرانی.

۲- اعتقاد و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۳- حسن شهرت به رعایت موازین شرعی، اخلاقی، رفتاری و مالی.

۴- نداشتن رابطه استخدام رسمی یا غیررسمی دائم یا موقت با دستگاههای اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ (تدریس در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی اشتغال محسوب نمی‌شود)

۵- نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.

شرايط اختصاصي:

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته‌هاي امور مالی و مالیاتی‌، حسابداري، اقتصادی، بازرگانی، حقوقی و مدیریت (مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی و بانکی)

۲- داشتن حداقل ده سال سابقه اشتغال تمام وقت در یکی از مشاغل مربوط به امور مالیاتی، حسابرسی، مالی، حقوقی، محاسباتی و تدریس امور مالیاتی، مالی محاسباتی و اقتصادی در دانشگاهها و مراکز علمی و آموزشی.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در آزمون:

تمامی متقاضیان می‌بایست پس از تکمیل فرم درخواست ثبت‌نام شرکت در آزمون برای انتخاب مشاور رسمی مالیاتی نسبت به اسکن و الصاق الکترونیکی تصویر مدارک ذیل اقدام نمایند.

۱- تصویر عکس پرسنلی ۴*۳ (عکس پرسنلی باید تمام رخ و واضح باشد)

۲- تصویر دو طرف کارت ملی

۳- تصویر صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات در صورت داشتن

۴- تصویر آخرین مدرک تحصیلی مرتبط

۵- تصویر حکم بازنشستگی و یا خاتمه خدمت و یا تکمیل فرم مربوط به نداشتن رابطه استخدامی (فرم شماره (۱)

تبصره: داوطلباني كه وضعيت خدمت آنان بازنشسته و يا خاتمه خدمت نمي‌باشد مي‌بايست فرم شماره (۱) مندرج در ذيل اين اطلاعيه را تكميل، اسكن و بارگذاري نمايند.

۶- تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي (ويژه آقايان)

مراحل ثبت‌نام:

۱٫ تکمیل دقيق فرم تقاضانامه ثبت‌نام.

۲٫ فايل عكس اسكن شده: داوطلب مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن

نموده و فايل آن را براي ثبت‌نام اينترنتي آماده نمايد.

۱-۲- عكس ۴*۳ كه در سال جاري گرفته شده باشد (عكس تمام رخ).

۲-۲- عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.

۳-۲- اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر ۴۰۰*۳۰۰ پيكسل و حداقل ۳۰۰*۲۰۰ باشد.

۴-۲-تصوير داوطلب بايد واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.

۵-۲- حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از ۷۰ كيلو بايت بيشتر باشد.

۶-۲- حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

۷-۲- حتي الامكان عكس، رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.

تبصره: درصورت ارسال عكس غيرمعتبر،ثبت نام داوطلب باطل شده وحق شركت درآزمون ازوي سلب مي‌گردد.

تذکر مهم: با توجه به مشكلات به ‌وجود آمده در آزمون‌هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت‌نام آنان توسط ديگران انجام مي‌شود، رخ داده است، تأكيد مي‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

– اسكن تصویر مدرک تحصیلی مرتبط (ارسال فايل مدرك تحصيلي مرتبط موضوع بند ۱ شرایط اختصاصی داوطلبان الزاميست) با فرمت JPG

– اسكن و بارگذاري تصویردو طرف کارت ملي با فرمت JPG

– اسكن و بارگذاري تصویر صفحه اول شناسنامه وصفحه آخردرصورت داشتن توضيحات با فرمت JPG

– اسكن و بارگذاري تصویر حكم بازنشستگي و يا خاتمه خدمت يا تكميل فرم مربوط به نداشتن رابطه استخدامي با فرمت JPG

– اسكن و بارگذاري تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي (ويژه آقايان) با فرمت JPG

پرداخت وجه ثبت‌نام:

ثبت‌نام به‌صورت اينترنتي از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۰ لغايت روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۶ انجام خواهد پذيرفت.

– متقاضیان واجد شرايط می‌بایست براي پرداخت وجه ثبت‌نام به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ (يك ميليون) ريال به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و نسبت به پرداخت اين مبلغ به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب كه رمز دوم آن فعال مي‌باشد، اقدام نموده و سپس فرم ثبت‌نام را تكميل نمایند.

تذكر مهم: داوطلبان لازم است ابتدا شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه را به دقت مطالعه، و اگر واجد شرايط مندرجات آن مي‌باشند نسبت به پرداخت هزينه و ثبت‌نام اقدام نمايند وجه ثبت‌نام به هيچ وجه مسترد نمی‌گردد).

– لازم به توضیح است مدت ثبت‌نام به‌هیچ وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کدپيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

– به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:

– كارت شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۵ براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني فوق قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۹۶/۱۲/۱۸ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

موادآزمون:

۱- آزمون شامل سئوالات قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده ۵۰ امتیاز، حسابداری و حسابرسی ۳۰ امتیاز، قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه ۲۰ امتیاز است.

۲- نصاب لازم برای قبولی داوطلبان در آزمون کسب ۵۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می‌باشد مشروط بر آنکه امتیاز قانون مالیات‌های مستقیم کمتر از ۲۵ امتیاز نباشد.

تذکر:

۱- بدیهی است به درخواستهایی که منطبق با شرایط عمومي و اختصاصي مندرج در آگهي نباشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۲- در هر مرحله چنانچه خلاف هر یک از موارد مندرج در فرم ثبت نام به اثبات برسد از ادامه عضویت ممانعت بعمل خواهد آمد و صرفاً شرکت در آزمون هیچگونه حقی برای شرکت کننده ایجاد نخواهد کرد.

دریافت فرم شماره ۱ آزمون ورودي انتخاب اعضاي جامعه مشاوران رسمي مالياتي ايران سال۱۳۹۶فرمت PDF

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.