ثبت نام وام‌های دانشجویی مجدداً از فردا آغاز می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سید فردین تقی زاده معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به متقاضیان وام‌های دانشجویی اعم از وام تحصیلی، ودیعه مسکن، وام ضروری و… برای دانشجویان دوره های روزانه و وام شهریه برای شهریه پردازان اعلام کرد: دانشجویان از فردا مجددا می توانند برای ثبت درخواست وام خود به پورتال صندوق رفاه مراجعه کنند.

وی افزود: ثبت نام وام‌های دانشجویی از فردا (سه شنبه ششم مهرماه) آغاز می شود و تا ۲۸ مهرماه ۹۵ ادامه دارد.

تقی زاده اظهار داشت: آن دسته از دانشجویانی که نتوانستند در مهلت مقرر قبلی در پورتال صندوق، تقاضای خود را ثبت کنند، می توانند در این آخرین مهلت تعیین شده، اقدام کنند.

معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان بیان کرد: متقاضیان ابتدا باید بعد از ثبت نام در پورتال صندوق رفاه، ثبت تقاضای خود را به کارشناس دانشگاه محل تحصیل خود تحویل دهند.

گفتنی است؛ ثبت نام برای ردیافت وام های دانشجویی از اول تیرماه بعد از تمدید مهلت تا ۲۰ شهریور ماه ۹۵ ادامه داشت و هم اکنون برای آخرین بار تمدید شده است.

اخبار مرتبط