جاده اهواز ـ دهدز ایمن سازی می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در محور اهواز ـ دهدز در حال انجام پروژه‌هایی هستیم تا این جاده پرخطر، ایمن سازی شود و شاهد تردد بی خطر وسایل نقلیه در این محور باشیم.

منوچهر رحمانی اظهار کرد: در محدوده شهرستان هفتکل به سمت باغملک یعنی از سه راهی غیزانیه به سمت سه راهی نمره یک، عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت به طول ۵ کیلومتر با اعتبار ۴ میلیارد تومان در حال اجرا است.

وی افزود: در این محور از سه راهی نمره یک تا سه راهی نفت سفید نیز عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت به طول ۵ و نیم کیلومتر با اعتبار ۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و سازمان راهداری در حال اتمام است.

رحمانی تصریح کرد: عملیات احداث باند دوم به منظور ۴ خطه کردن جاده از سه راهی نمره یک به سمت قبرسید نیز به طول ۱۱ کیلومتر در حال انجام است؛ اعتبار این پروژه ۷ میلیارد تومان و از محل اعتبارات ملی و استانی اداره راه و شهرسازی تامین می‌شود که امیدواریم تا پایان امسال عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

وی عنوان کرد: همچنین در محور باغملک به ایذه از سمت روستای باران گل تا ایذه به طول ۱۴ کیلومتر عملیات روکش آسفالت و لکه گیری با اعتبار ۷ میلیارد تومان در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در بخش دیگری از این محور در جاده دهدز به سمت کارون ۴، قرار است پروژه لکه گیری و روکش آسفالت با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا چند روز آینده آغاز شود.