رزومه

آرمان چای لاغری

جاده اهواز ـ دهدز ایمن سازی می‌شود

دسته ها: اخبار استان اخبار

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در محور اهواز ـ دهدز در حال انجام پروژه‌هایی هستیم تا این جاده پرخطر، ایمن سازی شود و شاهد تردد بی خطر وسایل نقلیه در این محور باشیم.

منوچهر رحمانی اظهار کرد: در محدوده شهرستان هفتکل به سمت باغملک یعنی از سه راهی غیزانیه به سمت سه راهی نمره یک، عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت به طول ۵ کیلومتر با اعتبار ۴ میلیارد تومان در حال اجرا است.

وی افزود: در این محور از سه راهی نمره یک تا سه راهی نفت سفید نیز عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت به طول ۵ و نیم کیلومتر با اعتبار ۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و سازمان راهداری در حال اتمام است.

رحمانی تصریح کرد: عملیات احداث باند دوم به منظور ۴ خطه کردن جاده از سه راهی نمره یک به سمت قبرسید نیز به طول ۱۱ کیلومتر در حال انجام است؛ اعتبار این پروژه ۷ میلیارد تومان و از محل اعتبارات ملی و استانی اداره راه و شهرسازی تامین می‌شود که امیدواریم تا پایان امسال عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

وی عنوان کرد: همچنین در محور باغملک به ایذه از سمت روستای باران گل تا ایذه به طول ۱۴ کیلومتر عملیات روکش آسفالت و لکه گیری با اعتبار ۷ میلیارد تومان در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در بخش دیگری از این محور در جاده دهدز به سمت کارون ۴، قرار است پروژه لکه گیری و روکش آسفالت با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا چند روز آینده آغاز شود.

اخبار استان اخبار