جذب امدادگران دارای درجه ایثار بدون آزمون استخدامی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر جذب امدادگران دارای درجه ایثار بدون آزمون استخدامی، تصریح کرد: تیم های واکنش سریع با ساختاری ۱۵ نفره برای هر استان تشکیل می‌شوند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از جمعیت هلال احمر،‌ سید امیر محسن ضیائی در جلسه شورای معاونان این جمعیت خطاب به رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خواستار تعیین تکلیف سریع‌تر داروها و اموال جمعیت هلال احمر در کشور عربستان شد.
وی با اشاره به اهمیت تشکیل تیم های واکنش سریع در جمعیت تاکید کرد: امدادگران دارای درجه ایثار از آزمون کتبی استخدام این جمعیت معاف بوده و صرفا در آزمون شفاهی و بررسی صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی شرکت می‌کنند.
ضیائی همچنین به ساختار تشکیل تیم‌های واکنش سریع نیز اشاره و تصریح کرد: این تیم‌ها با ساختاری ۱۵ نفره برای هر استان و در تهران نیز با ساختاری بزرگتر و کامل‌تر تشکیل می‌شوند.
وی خواستار ارائه برنامه زمان‌بندی برای تشکیل تیم‌های واکنش سریع از سوی سازمان امداد و نجات شد.

برچسب ها :