رزومه

آرمان

جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌کاربردی دو بار در سال انجام می‌شود

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌کاربردی دو بار در سال انجام می‌شود

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در رابطه با نحوه جذب مدرسان در این دانشگاه گفت: جذب مدرسان در دانشگاه علمی‌کاربردی یک یا دوبار در سال و در ماه‌های شهریور و بهمن بسته به نیاز انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با اشاره به معضل کاهش دانشجویان در دانشگاه‌های کشور گفت: اگر در این دانشگاه درست عمل کنیم از آسیب‌پذیری کمتری نسبت به دیگر دانشگاه‌ها خواهیم داشت.

امید عنوان کرد: درحال حاضر کمتر از ۲۰ درصد دانشجویان ما مهارتی هستند و این عدد باید تا پایان برنامه ششم به ۳۰ درصد برسد. بنابراین اگر دانشجوی مهارتی تربیت کنیم، آنها قادر خواهند بود تا شغل پیدا کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با تأکید بر کیفی سازی مراکز آموزشی خاطرنشان کرد: توسعه کمی در برنامه این دانشگاه نیست و صرفا برنامه‌های توسعه کیفی دنبال خواهد شد.

وی درباره جذب مدرسان علمی کاربردی نیز اظهارداشت: جذب مدرسان در این دانشگاه یک یا دوبار در سال و در بهمن و شهریورماه بسته به نیاز انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: هدف ما کیفیت و مهارت‌محوری در زمینه جذب مدرسان است.

وی با اشاره به اصلاح سیستم پذیرش دوره‌ها اضافه کرد: رشته‌ها باید در چارچو‌ب‌های صحیح تعریف شوند، در دانشگاه جامع علمی کاربردی در شش ماه می‌توان دوره آموزشی تعریف کرد و این پویایی تنها دراین دانشگاه وجود دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: مراکز نزدیک به هم می‌توانند با یکدیگر تجمیع شده و یک مرکز قدرتمند و با کیفیت بالا تشکیل دهند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار