جذب نیرو های بومی در بخش های مورد نیاز شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: استخدام وزارتخانه از طریق برگزاری آزمون توسط معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت انجام می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بیان کرد: اگر استخدامی در این شرکت انجام بگیرد، اولویت با نیروی کار بومی و درون استان است، هرچند تمام کسانی که در این شرکت استخدام می‌شوند از طریق آزمون و مصاحبه جذب خواهند شد.و افراد مورد نظر در حوزه‌هایی که تخصص دارند، جذب و در بخش‌هایی که نیاز است به کار گرفته می‌شوند
بیژن عالی‌پور در حاشیه نمایشگاه هفته دولت اظهارداشت: این شرکت کمتر نیروی کار با مدرک تحصیلی دیپلم جذب می‌کند اما اگر استخدامی در شرکت انجام بگیرد، ۷۰ تا ۸۰ درصد از کسانی که دارای مدرک فوق دیپلم هستند از درون استان جذب می‌شوند.
وی افزود: حدود ۶۰ درصد از کسانی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر از آن هستند نیز برای استخدام در این شرکت با اولویت درون استان خواهند بود و این شرکت به جذب نیروهای بومی توجه خاصی دارد.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب خاطرنشان کرد: جذب نیرو به تعدادی که نیاز است انجام می‌گیرد و پذیرفته شدگان آزمون‌های وزارتخانه پس از انجام مصاحبه با توجه به تخصص خود در سازمان مورد نظر مشغول به کار می‌شوند.

اخبار مرتبط