جزئیات تصویب جدول دروس متوسطه دوم

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون پژوهشی وزیر آمورش و پرورش، جزئیات تصویب جدول دروس متوسطه دوم را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌‌الدین بهرام محمدیان در خصوص تصویب جدول دروس متوسطه دوم اظهار داشت: میزان ساعت درسی برای چهار رشته نظری که شامل «رشته‌های علوم انسانی»، «معارف اسلامی»، «ریاضی و فیزیک» و «علوم تجربی» است، ۳۵ ساعت در هفته است.

وی افزود: در شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش نیز ساعت درسی هفتگی و جدول آن بین ۳۵ تا ۴۰ ساعت است؛ به جهت اینکه این شاخه‌ها کارهای عملی و کارگاهی دارند و زمان کارگاه از زمان آموزش نظری بیشتر است.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: رشته‌های شاخه کاردانش بالغ بر ۱۵۰ رشته است که این با توجه به بازار کار و اینکه باید کارگر ماهر و تکنسین لازم در این خصوص تولید کنیم، طراحی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان افزود: در شاخه فنی و حرفه‌ای نیز بیش از ۲۵ رشته وجو دارد که باید به نیازهای چهار زمینه صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر پاسخ دهد.

اخبار مرتبط