جزئیات ثبت‌نام دانشجویان جدید دانشگاه صنعتی هویزه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر امور آموزشی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از پذیرش ۱۰۲ دانشجو در این دانشگاه از طریق کنکور سراسری ۹۵ خبر داد و جزئیات ثبت‌نام این دانشجویان را اعلام کرد.

مدینه فرهام اظهار کرد: در کنکور سراسری امسال ۱۰۲ نفر در ۲ رشته مهندسی برق و مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی هویزه پذیرفته شدند.

وی افزود: ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته‌شدگان شنبه و یک‌شنبه انجام شد و زمان ثبت‌نام حضوری برای رشته مهندسی برق امروز و رشته مهندسی مکانیک فردا خواهد بود؛ کسانی که نقص پرونده داشته‌اند، می‌توانند ثبت‌نام خود را روز چهارشنبه، هفتم مهرماه تکمیل کنند.

مدیر امور آموزشی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه تصریح کرد: البته هفته آینده برای موارد خاصی که از سوی سازمان سنجش به دانشگاه معرفی می‌شود، امکان ثبت‌نام نیز وجود دارد.

فرهام در خصوص مدارک لازم برای ثبت‌نام حضوری، گفت: دانشجویانی که برای ثبت‌نام حضوری مراجعه می‌کنند باید یک پرینت از ثبت‌نام اینترنتی خود و مدارک هویتی مانند شناسنامه و مدرک دیپلم، پیش‌دانشگاهی و … را به همراه داشته باشند.

اخبار مرتبط