جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری در دانشگاه شهید چمران

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ثبت‌نام اینترنتی حدود ۲ هزار و ۲۸۰ پذیرفته‌شده کنکور سراسری در دانشگاه، از امروز چهارم مهرماه آغاز می‌شود.

دکتر عبدالله پارسا اظهار کرد: امسال حدود ۲ هزار و ۲۸۰ نفر در ۵۳ رشته کارشناسی و یک رشته دکترای دامپزشکی عمومی از سوی سازمان سنجش به دانشگاه شهید چمران اهواز معرفی شده است.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام اینترنتی ورودی‌های جدید از امروز، یک‌شنبه چهارم مهرماه آغاز می‌شود، افزود: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان به‌ترتیب حرف اول نام خانوادگی زمان‌بندی شده و تا سه‌شنبه، ۶ مهرماه ادامه دارد؛ عدم ثبت‌نام اینترنتی به‌منزله‌ی انصراف تلقی خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: پس از ثبت‌نام اینترنتی دانشجویان باید در روزهای دوشنبه پنجم، سه‌شنبه ششم و چهارشنبه هفتم مهرماه برای ثبت‌نام به دانشگاه مراجعه کنند.

پارسا در خصوص مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام حضوری، گفت: دانشجویان باید در روز ثبت‌نام حضوری خود مدارکی مانند مدارک هویتی، مدرک تحصیلی دیپلم، مدرک دوره پیش‌دانشگاهی، گواهی پایان خدمت یا معافیت و … را به همراه داشته باشند و به دانشگاه ارائه دهند.

اخبار مرتبط