جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز گفت: دانشجویان متقاضی نقل و انتقال برای نیم‌سال آینده می‌توانند از پانزدهم تیر تا پانزدهم مرداد درخواست خود را ثبت کنند.

دکتر سلمان ایکدرنژاد اظهار کرد: دانشجویان متقاضی مهمانی و انتقال برای نیم‌سال تحصیلی مهرماه ۹۶-۹۵ می‌توانند از پانزدهم تیر تا پانزدهم مردادماه از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویان به آدرس transfers.stu.iau.ir نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها اقدام کنند.

وی ادامه داد: ثبت درخواست مهمانی و انتقال مشمول هزینه بررسی مدارک است و در صورت لغو این درخواست یا مخالفت با آن، هزینه بازگشت داده نمی‌شود؛ همچنین امکان ویرایش درخواست پس از ثبت نهایی وجود نخواهد داشت و به دلیل محدودیت ظرفیت مهمانی و انتقال افرادی که در روزهای ابتدایی ثبت‌نام کنند در اولویت قرار می‌گیرند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز افزود: برای دانشجویان دوره‌های دکتری به‌جز دانشجویان وابسته به خانواده شهدا، ایثارگران و … امکان مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها وجود ندارد؛ همچنین انتقال دانشجویان در نیم‌سال آخر تحصیلی و نقل و انتقال دانشجویان واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی ممنوع است.

اخبار مرتبط