رزومه

آرمان

جزئیات و آخرین تغییرات آزمون Ph.D. پزشکی اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مسئول آزمون‌سازی مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از تمدید مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون Ph.D. (دکتری تخصصی) رشته‌های پزشکی، امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان و ارسال تمامی مدارک در این آزمون خبر داد.

دکتر مجید اکبری با اعلام این مطلب اظهار کرد: داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام در آزمون Ph.D. (‌دکتری تخصصی) رشته‌های علوم پزشکی نشدند، (دوشنبه و سه‌شنبه ۲۸ و ۲۹ تیر‌ماه جاری) فرصت دارند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir در این آزمون ثبت‌نام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبانی که در آزمون دکترای تخصصی سال جاری ثبت‌نام کردند در این مهلت دو روزه می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند؛ همچنین تمامی داوطلبانی که در این آزمون ثبت‌نام کردند باید در این مهلت تعیین‌شده مدارک خود را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

اکبری افزود: حدود ۶ هزار و ۷۰۰ نفر در آزمون Ph.D. (‌دکترای تخصصی) امسال ثبت‌نام کردند که در نهایت یک‌هزار نفر پذیرفته خواهند شد.

مسؤل آزمون سازی مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در یایان خاطر نشان کرد: آزمون Ph.D. (دکتری تخصصی) رشته‌های علوم پزشکی سال ۹۵،‌ هفتم مرداد‌ماه جاری به‌صورت سراسری برگزار شد و نتایج نهایی این آزمون هفته اول شهریور اعلام خواهد شد.

پیش از این ثبت‌نام برای شرکت در آزمون Ph.D. (دکتری تخصصی) رشته‌های علوم پزشکی سال ۹۵، از تاریخ ۱۰ تا ۲۸ خرداد ماه انجام شده بود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار