رزومه

آرمان

جزئیات پذیرش دانشجو در مقطع ارشد موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

جزئیات پذیرش دانشجو در مقطع ارشد موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان

سرپرست مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان با اشاره به تحصیل ۴۰۰ دانشجوی کارشناسی ارشد در این مؤسسه، از پذیرش ۱۰۰ دانشجو در پنج رشته کارشناسی‌ارشد در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ خبر داد.

سیدعلیرضا علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: در سال ۹۶ در پنج رشته مهندسی برق گرایش سیستم‌های قدرت، مهندسی عمران گرایش سازه، مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک، مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار و مهندسی معماری دانشجو پذیرش می‌شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت پذیرش در هریک از رشته‌های اعلام‌شده حداقل ۲۰ نفر است، افزود: در تکمیل ظرفیت احتمال افزوده شدن کدرشته‌های جدید به رشته‌های اعلام‌شده وجود دارد؛ متقاضیان ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌توانند از روز یک‌شنبه، ۲۱ خرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان گفت: در حال حاضر ۴۰۰ دانشجو در مقطع ارشد در این مؤسسه آموزش عالی مشغول به تحصیل هستند؛ ثبت‌نام‌ از داوطلبان نیز از ۲۱ خردادماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار