جزئیات پذیرش داوطلبان بدون مدرک پیش‌دانشگاهی در دانشگاه پیام‌نور خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان از امکان ثبت‌نام داوطلبانی که هنوز موفق به اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی خود نشده‌اند، در پذیرش تکمیل ظرفیت این دانشگاه خبر داد.

دکتر ندا اسدی ‌در خصوص تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور خوزستان، اظهار کرد: ‌امسال در دانشگاه در تمام رشته‌های بدون آزمون و با آزمون ظرفیت خالی وجود داشت.

وی افزود: تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور از ۲۶ مهرماه آغاز شده است و تا ۲۴ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت، البته امکان تمدید این تاریخ نیز وجود دارد؛ ثبت‌نام نیز صرفاً از طریق مراجعه به مرکز مربوطه انجام می‌شود.

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان تصریح کرد:‌ در تکمیل ظرفیت امسال امکان ثبت‌نام و پذیرش مشروط داوطلبانی که تا ۳۰ دی‌ماه مدرک پیش‌دانشگاهی خود را اخذ کنند، برای ترم آینده فراهم شده است؛ بر این اساس در صورتی که این افراد موفق به اخذ مدرک خود نشوند، پذیرش آن‌ها لغو می‌شود.

اخبار مرتبط