استخدام سرپرست فروش

جزئیات پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید سال ۱۴۰۰ اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

تاریخ ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی در سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سامانه ثبت‌نام و انتخاب رشته در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیر انتفاعی در سال ۱۴۰۰ صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۳۰ خرداد تا روز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ فعال می‌شود.

همه متقاضیان می‌توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند.

با توجه به اینکه ثبت‌نام و انتخاب رشته همزمان در یک مرحله انجام می‌شود، متقاضیان باید با توجه به رشته محل‌های اعلام شده در «دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته» نسبت به انتخاب و درج رشته محل‌های مورد علاقه خود در «سامانه ثبت نام و انتخاب رشته» اقدام کنند.

اطلاعیه تکمیلی و همچنین «دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته» همزمان با شروع ثبت‌نام در ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

آزمون آن دسته از رشته‌های کاردانی نظام جدید که پذیرش در آنها به شیوه «با آزمون» است در روز جمعه ۲۲ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

فهرست مجموعه‌های ثبت نامی با ذکر مشخصه «شیوه پذیرش» و «دیپلم های مجاز به تحصیل در هر رشته گرایش» و منابع و ضرایب دروس ۵ مجموعه ثبت‌نامی پذیرش با آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار