حمایت اکثریت آمریکایی ها از توافق هسته‌ای ایران

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

نظرسنجی واشنگتن پست نشان داد:
حمایت اکثریت آمریکایی ها از توافق هسته‌ای ایران

نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا نشان می دهد که اکثریت مردم این کشور از توافق حاصل شده میان کشورهای ۱+۵ و ایران حمایت می کنند.

به گزارش واشنگتن پست، این نظرسنجی که بعد از حصول توافق میان ایران و کشورهای ۱+۵ انجام شده نشانی می دهد که اکثریت مردم آمریکا با گرایش های مختلف سیاسی از این توافق حمایت می کنند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی که توسط روزنامه واشنگتن پست و شبکه ای بی سی نیوز انجام گرفته فقط ۳۷ درصد از مردم آمریکا با این توافق مخالف هستند.

به نوشته این روزنامه، در ماه مارس (اسفند-فروردین) سال جاری میلادی ۵۹ درصد از مردم آمریکا از حصول چنین توافقی حمایت می کردند.

بر اساس نتایج نظرسنجی جدید، حمایت از توافق هسته ای ایران در میان دموکرات ها بیش از جمهوریخواهان است بطوریکه ۶۹ درصد از دموکرات ها از این توافق حمایت می کنند و در میان جمهوریخواهان نیز ۵۶ درصد از مردم از این توافق حمایت می کنند.

برهمین اساس میزان حمایت از توافق هسته ای ایران در میان افراد مستقل آمریکایی ۴۱ درصد است.

دسته بندی:اخبار