رزومه

آرمان

خبری خوش برای دانش‌آموختگان مشمول مناطق محروم

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

خبری خوش برای دانش‌آموختگان مشمول مناطق محروم

مشاور و مسئول حوزه مشمولان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری از بکارگیری بیش از ۷۰ درصد نیروهای امریه در دستگاه‌های دولتی در مناطق محروم خبر داد.
به گزارش ایسنا، «مرتضی کریمی» در نشست توجیهی این طرح با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان دهلران اظهار کرد: این طرح در راستای تامین نیروی مورد نیاز ادارات بر اساس برنامه پنجم توسعه و طبق اصل ۱۴۷ قانون اساسی انجام می شود .
وی با بیان اینکه بر اساس طرح امریه سربازان می‌توانند پس از گذراندن دوره آموزشی برای استفاده از تخصص آنها در ادارات بکارگیری شوند، افزود: سربازان می‌توانند پنج ماه قبل از اعزام به خدمت، با توجه به رشته تحصیلی و بر اساس نیازمندی در خواست خود را به اداره مرتبط با رشته تحصیلی خود ارایه دهند تا مراحل لازم برای بکارگیری آنها انجام شود.
مشاور و مسئول حوزه مشمولان معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری با اشاره به ابلاغ این دستورالعمل در تیرماه سال گذشته یادآور شد: این نیروها در کارهای تحقیقاتی، آموزشی، نظارت بر فعالیت‌های تخصصی و خدمات ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرند .
«علی مجلسی» معاون سیاسی ، اجتماعی فرماندار دهلران نیز گفت: این شهرستان در جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز ادارات نیازمند نیروهای امریه است .
مجلسی با اشاره به وسعت شهرستان و چهار بخش دهلران اضافه کرد: از تخصص نیروهای امریه باید در جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم بهره گرفت .
وی تاکید کرد: ادارات شهرستان نسبت به جذب نیروهای امریه مورد نیاز، اقدام لازم در دستور کار داشته باشند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار